ACROPOLIS CUP 2017 - AS NEA PAIDEIA - ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ

(0 votes)

Την 1η θέση και το Χρυσό Μετάλλιο κατέκτησε ο αθλητής μας Παπαγεωργίου Επαμεινώνδας  στην κατηγορία του στο Acropolis CUP που διεξήχθη στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας.

Ήταν πραγματικά μια ανταμοιβή της συνέπειας και αυταπάρνησης  που δείχνει τόσα χρόνια στο Σύλλογο και στις προπονήσεις ο αθλητής μας και συγχαρητήρια στην οικογένειά του!

Επίσης καταπληκτική εμφάνιση πραγματοποίηση ο αθλητής μας Σπανίδης Κων/νος που στον κρίσιμο αγώνα κατάταξης ήρθε 8 - 8 και έχασε στον ξαφνικό θάνατο!

Συνεχίζουμε με ταπεινότητα και πολλή δουλεία για τους επόμενους μεγάλους στόχους.

Βρίσκεστε εδώ: Home TAE-KWON-DO Αγωνιστικά Τμήματα ACROPOLIS CUP 2017 - AS NEA PAIDEIA - ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ